Szczybelski

Jesteś tutaj: Strona główna / Produkty

Produkty

Drzwi

Rozwój przedsiębiorstwa jest ściśle związany z inwestowaniem w nowoczesną bazę wytwórczą: nowe technologie, nowoczesne techniki produkcji kreatywnych pracowników i innowacyjne rozwiązania organizacyjne, oraz bliski kontakt z klientem.

Dlatego w odpowiedzi na rosnący popyt zgłaszany ze strony wymagających i wyrafinowanych klientów krajowych jak i zagranicznych, ulepszamy dotychczasowe wyroby, wprowadzamy nowe produkty, w wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie.

Naszą ofertę wyróżnia różnorodność profili, wyższa sztywność od konkurencyjnych produktów, zwiększone walory bezpieczeństwa oraz podwyższona estetyka wykonania.

Kształtowniki ościeżnic, skrzydeł, slupków stałych i słupka ruchomego wzmacniane są stalowymi ocynkowanymi kształtownikami.

Okna i drzwi balkonowe szklone są szybami zespolonymi jednokomorowymi lub dwukomorowymi. Szyby są mocowane i uszczelniane we wrębach skrzydeł przy użyciu listew przyszybowych z nieplastyfikowanego PVC, oraz uszczelek osadczych zewnętrznych z elastomeru termoplastycznego TPE. W oknach i drzwiach balkonowych systemu Aluplast uszczelniane są dwie przylgi - zewnętrzna i wewnętrzna.

Ślusarka aluminiowa w systemie Spectral jest nowoczesnym produktem, o bardzo dobrych parametrach technicznych - izolacyjności termicznej i akustycznej, oraz statyce. Dzięki dużemu asortymentowi profili gotowe produkty mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Możliwość łączenia systemów dodatkowo zwiększa wszechstronność zastosowań produktów. Ponadto systemy te są stale rozbudowywane i modernizowane, tak aby nadążyć za zmieniającymi się wymaganiami rynku.

Nowe produkty zostaną oparte na systemach wielokomorowych kształtowników z PVC, w związku z tym współczynnik izolacyjności będzie coraz niższy, ponadto będą wyróżniać się nowoczesnym wzorem, funkcjonalnością i bezpieczeństwem.

Ile kosztują okna?
Wyślij zapytanie na biuro@szczybelski.pl

Zadzwoń i dowiedz się więcej
+48 25 754 19 51

Zapisz się na newsletter

Agencja interaktywna