O NAS

Przedsiębiorstwo P.P.H.U. SZCZYBELSKI Ryszard Szczybelski zostało założone i uruchomiło działalność w styczniu 1998r. w Żelechowie, posiada zatem kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej, potwierdzone realizacją szeregu projektów, zmierzających do unowocześnienia przedsiębiorstwa i wzmocnienia jego pozycji konkurencyjnej. Głównym rodzajem działalości produkcyjnej firmy jest produkcja stolarki otworowej z PCV. Do naszych własnych wyrobów z zakresu stolarki okiennej należą m.in.: okna, drzwi, zabudowy balkonowe z PCV i aluminium. Oprócz działalności produkcyjnej, świadczymy również usługi z zakresu montażu wyprodukowanej przez nas stolarki otworowej i towarzyszących jej elementów konstrukcyjnych.

Markę udało nam się wypracować w ciągu kilkunastu lat istnienia firmy. Dzięki konsekwentnemu dążeniu do realizacji misji opartej na wysokiej jakości i obsługi marka “SZCZYBELSKI” jest utożsamiana przez klientów z takimi właśnie wartościami. Uczciwe podejście biznesowe sprzyja nawiązaniu długotrwałych relacji z dostawcami, wśród których także marka “SZCZYBELSKI” jest kojarzona z rzetelnością i wysokim poziomem współpracy.

Ofertę firmy SZCZYBELSKI wyróżnia różnorodność profili i dbałość o wysoką jakość produktu. Atrakcyjność oferty wynika z tego, że stolarka okienna wykonana w systemach ALUPLAST i GEALAN stanowią nowoczesne systemy okienno-drzwiowe, które charakteryzują się wysoką izolacyjnością termiczną i akustyczną, Technicznie uzasadniony kształt i udoskonalona konstrukcja kształtowników zapewnia wysoką sztywność i stabilność okien. Okna i drzwi firmy SZCZYBELSKI spełniają wymogi prawa w zakresie izolacyjności termicznej, jak i infiltracji powietrza.

Nabywcami produktów i usług są klienci indywidualni i instytucjonalni. Produkty są przeznaczone zarówno na rynek krajowy, jak i na eksport. Nasi klienci oczekują wysokiej jakości wyrobów, szybkich realizacji zamówień, oraz niskich cen. Wychodzimy naprzeciw tych oczekiwań, a niektóre nawet wyprzedzamy. Chcemy, aby nasz znak towarowy był dostrzegany wszędzie tam, gdzie są nasi przedstawiciele. Dążymy do tego, aby pierwsza myśl klienta, u którego istnieje potrzeba zakupu kojarzona była z naszą marką i jakością.

WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

PONAD 20 LAT ISTNIENIA FIRMY

WIELE WYKONANYCH PROJEKTÓW

PRODUKTY

Rozwój przedsiębiorstwa jest ściśle związany z inwestowaniem w nowoczesną bazę wytwórczą: nowe technologie, nowoczesne techniki produkcji kreatywnych pracowników i innowacyjne rozwiązania organizacyjne, oraz bliski kontakt z klientem.

Czytaj dalej

Dlatego w odpowiedzi na rosnący popyt zgłaszany ze strony wymagających i wyrafinowanych klientów krajowych jak i zagranicznych, ulepszamy dotychczasowe wyroby, wprowadzamy nowe produkty, w wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie. Naszą ofertę wyróżnia różnorodność profili, wyższa sztywność od konkurencyjnych produktów, zwiększone walory bezpieczeństwa oraz podwyższona estetyka wykonania. Kształtowniki ościeżnic, skrzydeł, slupków stałych i słupka ruchomego wzmacniane są stalowymi ocynkowanymi kształtownikami. Okna i drzwi balkonowe szklone są szybami zespolonymi jednokomorowymi lub dwukomorowymi. Szyby są mocowane i uszczelniane we wrębach skrzydeł przy użyciu listew przyszybowych z nieplastyfikowanego PVC, oraz uszczelek osadczych zewnętrznych z elastomeru termoplastycznego TPE. W oknach i drzwiach balkonowych systemu Aluplast uszczelniane są dwie przylgi - zewnętrzna i wewnętrzna. Ślusarka aluminiowa w systemie Spectral jest nowoczesnym produktem, o bardzo dobrych parametrach technicznych - izolacyjności termicznej i akustycznej, oraz statyce. Dzięki dużemu asortymentowi profili gotowe produkty mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Możliwość łączenia systemów dodatkowo zwiększa wszechstronność zastosowań produktów. Ponadto systemy te są stale rozbudowywane i modernizowane, tak aby nadążyć za zmieniającymi się wymaganiami rynku. Nowe produkty zostaną oparte na systemach wielokomorowych kształtowników z PVC, w związku z tym współczynnik izolacyjności będzie coraz niższy, ponadto będą wyróżniać się nowoczesnym wzorem, funkcjonalnością i bezpieczeństwem.

Zwiń

PARTNERZY

KONTAKT

PRACUJEMY OD

PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

W GODZINACH   8:00 – 16:00

P.P.H.U. Szczybelski Ryszard Szczybelski

Długa 26, 08-430 Żelechów

+48 25 754 19 51

Wyślij do Nas zapytanie